Startovní listina


Lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození Město Kategorie Team
  Aneta Bártová 1996 Chotěboř lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Kamila Krejčová 1990 Jablonné nad Orlicí lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Denisa Vávrová 1987 Helvíkovice lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 AST - Skialpsnami.cz
  Jana Dubcová 1988 Dalovice lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 BJEŽ RACING TEAM
  Silvie Rajfova 1989 Brno-Královo Pole lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 HO Sokol Brno 1
  Marina Pfann 1991 Ostrava lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Ludmila Johnová 1990 Kolín lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Tereza Škodová 1995 Jiříčkov lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Michala Nádvorníková 1991 Olomouc lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Katerina Prochazkova 1990 Brno lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Kristýna Marková 2000 Lanškroun lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 Etriatlon
  Alžběta Kristejn 1990 Mistrovice lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 AST - skialpsnami.cz
  Tereza Fišerová 194 Ústí nad Orlicí lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 za sebe
  Hana Wawrzyczková 1999 Králíky lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Ivana Boková 1999 Mladkov lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Anna Rosenbaumová 1992 Praha lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  
  Barbora Neškudlová 1999 Jamné nad Orlicí lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006 Saorsa racing team
  Bára Špinlerová 1992 Jablonné nad Orlicí lahodný šťávy (do 35 let) / 1987-2006  



Marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší 

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození   Kategorie team
  Eva Šimková 1986 Těchonín marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší RSFK
  Iveta Záleská 1970 Ústí nad Orlicí marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší Fort SMC
  Jaroslava Hurychová 1982 Litomyšl marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší Dům sportu Stratílek
  Lenka Kubánková 1986 Šternberk marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší TJ Sokol Šternberk
  Dana Hyláková 1961 Vyškov marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší VyVet - Veterinárni klinika Vyškov
  Tereza Vinšálková 1978 Hradec Králové marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší Hradecký Spinning Klub
  Kateřina  Čudková 1979 Lažany marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší oddíl Runningzone Brno
  Helena Čechurová 1974 Praha marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší  
  Zdeňka Coganová 1986 Stará Paka marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší  
  Pavlína Marešová Dvoranová 1975 Ústí nad Orlicí marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší za sebe
  Vlaďka Abrahamová 1976 Jablonné nad Orlicí marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší za sebe
  Daniela Tylšová 1978 Trutnov marmelády s příběhem (nad 35 let) / 1986 a starší Triatlon Team Trutnov


Čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození   Kategorie team
  Martin Hájek 2001 Žamberk čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 3D FITNESS RACE TEAM
  Robin Krejčí 1996 Mistrovice čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Doktor Kladivo
  Patrik Holubář 2000 Ústí nad Orlicí čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 3D FITNESS RACE TEAM
  Tomáš Procházka 1998 Jeseník čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 RUN magazine team
  Šimon Kapalčík 1995 Mistrovice čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 ČumíšNaMě?
  Adam Masaryk 1993 Ostrava čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993  
  Matěj Krejčí 2006 Mistrovice čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993  
  David Kneys 1993 Ostrava čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993  
  Matěj Černohous 1999 Orličky čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Saorsa racing team
  Matyáš Olšar 1999 Jablonné nad Orlicí čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Saorsa racing team
  Jakub Švéda 1994 Letohrad čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Kostka Racing team
  Roman Finiak 1993 Jablonné nad Orlicí čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993  
  Vojtěch Dostálek 2002 Letohrad čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Letohrad
  Jakub Procházka 1996 Ústí nad Orlicí čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Fort SMC
  Jan Skotálek 1997 Ústí nad Orlicí čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 Fort SMC
  Petr  Kubelka 1995 Jablonné nad Orlicí čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 MONDRAKER Racing team
  Jan Brandejs 2001   čerstvý mošty (15-29 let) / 2006 - 1993 HORAL Team


Hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození   Kategorie team
  Radim Hubálek 1988 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Generate Prague
  Petr Soukup 1987 Jičín hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Yogi Racing Ostrava
  Miroslav Eliáš 1991 Ústí nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Filip Kysilko 1985 Červená Voda hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Šanov
  Milan Přibil 1986 Dlouhá Třebová hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Freesport
  Jan Svoboda 1985 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 ČUBEJ CYCLING CARTEL
  Vojtěch Fiedler 1989 Hnátnice hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Bv elektronik
  Marek Živný 1991 Letohrad hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 3D FITNESS RACE TEAM
  Jakub Marek 1986 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Nohejbal Jablonné nad Orlicí
  Petr Mikula 1991 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Rottenapple
  Vlastimil Vávra 1991 Helvíkovice hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 AST - Skialpsnami.cz
  Pavel Kvítek 1986 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Čumíš na mě?
  Tomáš Slavík 1987 Milíře hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Ghost bike
  Pavel Procházka 1990 Ostrava hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Jiří Šembera 1991 Žamberk hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Pijatlon
  Jakub Syrovátka 1991 Mladá Boleslav hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Lawi-Stars Giant
  Lukáš Vyčítal 1991 Praha zbraslav hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Jiří Suchodol 1992 Žamberk hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 3D Fitness Race Team
  Jan Novotný 1990 Klecany hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 AST-skialpsnami.cz
  Jakub Svoboda 1990 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Neznám bratra
  Michal Votava 1989 Praha hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Sapíci
  Ivo Kopecky 1983 Lanskroun hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 SK Marina
  Martin Šrámek 1990 Praha hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 adidas Runners Prague
  Tomáš Nádvorník 1988 Olomouc hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Martin Růžička 1988 Brandýs nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 CTB Brandýs
  Jan Abraham 1984 Žižkov hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 kvůli holkám
  Petr Novotný 1988 Brandýs nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Cycling Team Brandýs
  Lukáš Kristejn 1989 Mistrovice hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 AST - skialpsnami.cz
  Lukáš Kyllar 1992 Jablonne nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Pivko
  Petr Vaníček 1991 Bystřec hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Milan Záleský 1992 Ústí nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Fort SMC
  Petr Nádvorník 1990 Olomouc hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Lukáš Bednář 1990 Brno hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Patrik Sallmann 1983 Děčín hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Jaroslav Cabalka 1989 Žamberk hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 AST - skialpsnami.cz
  Josef Hovad 1986 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Miroslav Hájek 1988 Ústí nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Hasiči Ústí nad Orlicí I.
  Adam Vaško 1989 Kunvald hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Čubej Cycling Cartel
  Martin Kubánek 1986   hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Klub TJ Sokol Šternberk
  Radovan  Brožek 1992   hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 rekreačně
  Martin Filip 1986 Jihlava hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Voklobáci
  Martin Moravec 1984 Letohrad hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Čumíš na mě?
  Dan Špruček 1988 Praha hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  
  Jiří Vacek 1987 Jablonné nad Orlicí hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Čumíš na mě?
  Radek  Petr 1985 Blansko hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Klub Fenix Sport Blansko
  Ivo Kolář 1988 Postřelmov hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 Active Tour Team - Stamimax
  Lukáš Měchura 1987 Ústí nad Labem hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983 FRUIT BIKE FACTORY
  Patrik Konderla 1992 Bystřice hustý sirupy (30-39 let) / 1992 - 1983  

             
Vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození   Kategorie team
  Vítězslav Stránský 1982 Jablonné nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 FRUIT BIKE FACTORY
  Pavel Jurajda 1974 Letohrad vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Karel Prchal 1981 Klecany vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Kudla
  Miroslav Jirčík 1976 Klášterec nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 3D FITNESS RACE TEAM
  Jan Pochobradský 1975 Dobruška vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Fort SMC
  Josef Doleček 1979 Litomyšl vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Fort SMC
  Lukáš Filip 1976 Hradec Králové vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Czech Tri K.team
  Pavel Goerner 1973 Luková vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Josef Duda 1982 Praha vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 FRUIT BIKE FACTORY
  Antonín Hurych 1976 Litomyšl vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Dům sportu Stratílek
  Pavel Černohous 1979 Jablonné nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 JBL Standa team
  Petr Toman 1980 Jablonné nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Samadhi
  Petr Černohous 1982 Jablonné nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Jablonné nad Orlicí
  Vaclav Dostal 1982 Rychnov nad Kněžnou vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Brick
  Tomáš Řehák 1979 Jablonné nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Lukostřelba Jablonné
  Zdeněk Šilingr 1979 Plzeň vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Tvojebábamámalejpenis
  Roman Pittner 1974 Litomyšl vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
  Rudolf Sůra 1981 Ústí nad Labem vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 ASUS CZECH
  Bořivoj Čejka 1980 Chrudim vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Triathlon Team Chrudim
  Jan Roháček 1982 Brandýs nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 3D Fitness race team
  Marcel Žďárek 1977 Olomouc vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Vladimír Tesner 1980 Sezemice vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Petr Ježek 1977 Praha vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Red Bull
  David Pirout 1977 Úvaly - Praha východ vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 sice bez tréninku, ale snad to přežije
  Pavel Chrpa 1977 Mrač vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Zdenda Kristejn 1979 Klášterec nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Sokol Klášterec nad Orlicí
  Leoš Chasák 1980 Ústí nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 TJ Sokol Ústí nad Orlicí
  Štěpán Moravec 1981 Jamné nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Tomáš  Hovorka 1976 Ústí nad Orlicí vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 Fort SMC
  Milan Roleček 1976 Pěčín vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973  
  Milan Doleček 1973 Rychnov nad Kněžnou vykvašený cidery (40-49 let) / 1982 - 1973 za sebe


Uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození   Kategorie team
  Jirka Mařík 1972 Žamberk uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 3D FITNESS RACE TEAM
  Jan Scheuer 1966 Lanškroun uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963  
  Bohuslav Vaňous 1963 Jamné nad Orlicí uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 REGION RACING
  Radim Burget 1972 Prostějov uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 Bugy team
  Tomas Zajicek 1967 Brno uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 Stepni kozy z Orlice
  Josef Suchodol 1967 Žamberk uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 3D FITNESS RACE TEAM
  Petr Hanuš 1964 Choceň uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 3D Fitness Race tým
  Rudolf Cogan 1971 Nová Paka uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963  
  Tomasz Bujok 1970 Libchavy uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963  
  Roman Sedláček 1964 Litomyšl uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963 SBR-TRI-TEAM LITOMYŠL
  František Fajfr 1972 Žamberk uleželý calvadosy (50-59 let) / 1972 - 1963  


Vitální křížaly 60+ (1962 a starší)

Startovní číslo Jméno Přijmení Rok norození   Kategorie team
  Ludvík Dlabka 1960 Kunvald vitální křížaly 60+ (1962 a starší) 3D FITNESS RACE TEAM
  Vladimír Stránský 1956 Žizníkov vitální křížaly 60+ (1962 a starší) FRUIT BIKE FACTORY
  Luděk Novotný 1962 Žamberk vitální křížaly 60+ (1962 a starší) 3D FINESS RT
  Přemysl Novotný 1959 Pastviny vitální křížaly 60+ (1962 a starší) 3D Fitness Žamberk
  Jan Fajt 1951 Rokytnice v Orlických horách vitální křížaly 60+ (1962 a starší) Fort SMC





Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o cookies